Mobilya Üretimi

Üretim ekibimiz en yüksek teknolojileri kullanarak mobilyayı sanat ile birleştirir. Arte Desing markalı her bir mobilya kusursuz bir üretimden geçer.

KALİTELİ MOBİLYA

Kalite ekibimiz üretim hattından kusursuz çıkan her bir parçayı gelişmiş cihazlar ile test eder. Testi geçemeyen tüm parçalar tekrar üretilir.

NAKLİYE & MONTAJ

Tüm aşamalardan başarı ile çıkan mobilyalar evinize yada işyerinize özenle ulaştırılarak, uzman ekibimiz tarafından montajı yapılır.

Memnuniyet

Arte Desing'te Müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Memnun kalmış her bir müşteri daha iyi bir "Arte Desing" için bizi motive etmektedir..

Hakkımızda

2000 yılında İstanbul merkezli kurulan firmamız 2004 yılın da kendi markamızı Arte Desing' yu ilave ederek yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını sürdürmektedir. Firmamız ürün çeşitliliği farklı tasarımları kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile saygın proje ve mimarlık hizmetleri veren firmalar arasında yer almaktadır. Yurt için de olduğu kadar yurt dışında da bir çok firma ve müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Arte Desing proje ve mimarlık sektöründe 20. Yıla ulaşan bilgiyi birikimi ve tecrübe ile Modern ve Loft proje tarzın da Yatak odaları,Yemek odaları,Koltuk grupları,Tv üniteleri ve mobilya aksesuarları konsept üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

2000 yılında İstanbul merkezli kurulan firmamız 2004 yılın da kendi markamızı Arte Desing' yu ilave ederek yüksek teknoloji ve insan emeğini birleştirerek topluma ve çevreye duyarlı üretim anlayışını sürdürmektedir. Firmamız ürün çeşitliliği farklı tasarımları kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile saygın proje ve mimarlık hizmetleri veren firmaların arasında yer almaktadır. Yurt için de olduğu kadar yurt dışında da bir çok firma ve müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Neden Arte Desing?

Özel Ölçülü Ürünler

Sizlere özel ölçülerde ürünleri imal edip görselliğini ön plana çıkarmak istediğiniz özel tasarımlar yapıyoruz.

İstediğiniz Renklerde

Ürünleri istediğiniz renklerde ve modellerde kumaşlara ahşaplar kombine ederek tasarlıyoruz.

Zamanında Teslimat

Size verilen süre içersinde ürünleriniz sorunsuz ve güvenli bir şekilde hazırlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Hem Şık Hem Sağlıklı

Sizler için hem şık hemde sağlıklı mobilylara üretiyoruz evinizin her köşesini şıklaştıran sağlıklı mobilyalar.

Hijyenik

Mobilyadaki doğru seçimlerle evinizde pozitif enerjiyi arttırabilirsiniz. Evinizde enerji temizliğini sağlıyoruz.

Güvenli

Mobilyalarınızı çocuklarınızın güven içinde kullanabilmesi için son teknoloji uyumlu özel tasarımlar yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

Tasarım Hizmeti

Tasarım Hizmeti

Projelerimizde, mimarlarımız müşterilerin yaşam tarzını ve ne tarz stillerden hoşlandığını analiz ederek evin konseptine göre mekanları tasarlar.

İncele
Dekorasyon Hizmeti

Dekorasyon Hizmeti

Temiz çizgiler, şık yüzeyler, birbirinden farklı mobilya tasarımları iyi bir mobilya ustası elinden çıkar. Çağdaş mobilyalara bayılacağınız.

İncele
Üretim Hizmetleri

Üretim Hizmetleri

İstanbul mobilya üretim hizmetleri ekibi olarak tüm mekanlarınıza uygun olarak dekorasyon harikası mobilyalar sunarak profesyonel hizmet sunmaktayız.

İncele
Konsept Hizmeti

Konsept Hizmeti

Konusunda uzman mimarlarımız tarafından yeni bir mekana geçmeden önce o mekanın uygunluğunun değerlendirilmesi için yerinde yapılan çalışmalardır.

İncele
Kurulum & Sevkiyat Hizmeti

Kurulum & Sevkiyat Hizmeti

Kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirdiğimiz mobilya montaj alternatifleri hizmet alternatiflerimizin ilkini oluşturuyor.

İncele
Yenileme & Onarım Hizmeti

Yenileme & Onarım Hizmeti

Koltuk döşeme ve yenileme hizmeti sunan firmamızda siz kıymetli müşterilerimiz için berjer ve kapitone koltuk takımları.

İncele

Sizin İçin En İyi Hizmetlerimiz

  • Tasarım Hizmeti
  • Dekorasyon Hizmeti
  • Üretim Hizmetleri
  • Konsept Hizmeti
  • Kurulum & Sevkiyat Hizmeti
  • Yenileme & Onarım Hizmeti
BİZİ ARAYIN !

Projelerimiz

Sheraton Hotel

2017 – (Bamako, Mali)

İncele

Elit World Business Hotel

Elit World Business Hotel (Florya)

İncele

Mercure Hotel

Mercure Hotel

İncele

Manesol Hotel

Manesol Hotel

İncele

Wome Deluxe Hotel

2016 – (Antalya, Turkey)

İncele

Publica Hotel

2017 – (Herzliya, Israel)

İncele